ALBERT WEBER — Німеччина

There are no products matching the selection.

ALBERT WEBER

Фортепіано Weber – це продукт із 150-річними традиціями. Його виробляють майстри, які не погодяться на щось менше, ніж світова першість. Найвищі стандарти якості застосовуються в Weber навіть до напівфабрикатної продукції, що забезпечує виготовлення найкращих інструментів у світі. Саме майстерність працівників, доведена до мистецтва, дозволяє так і м'яко передати настрій музиканта. Прекрасний тембр цих інструментів змушує зворушитися навіть членів королівських сімей Європи. Але в той же час компанія використовує останні досягнення технічного прогресу, щоб відповідати очікуванням клієнтів.

Історія.

Альберт Вебер – засновник Weber Piano. Народився в Баварії у 1828 році. В результаті титанічних зусиль Вебер відкрив власну майстерню в Нью-Йорку в 1852 - це був крихітний заводик, що дав початок інструментам зі світовим ім'ям. Його майстерність почали називати мистецтвом.

Тембр та відчуття.

Першокласна цільна ялина. Дека – найважливіша частина фортепіано. Вона повинна бути виготовлена ​​з легкого, але міцного дерева, щоб витримати навантаження від струн і, в той же час, передати їх найменшу вібрацію. Як саме таке дерево давно використовують канадську ялинку для виготовлення дек, клавішних опор, клавіатур та боковин фортепіано Albert Weber використовується тільки дерево класу ААА.

Різні містки. Місток – сполучна ланка між декою та струнами. Це їхня єдина точка дотику. Він витримує близько 1000 кг навантаження від струн та передає їх коливання на деку. Праці Альберта Вебера привели до різьблених містків особливої ​​форми - вертикальна ламінація дозволяє забезпечити міцність і стабільність при передачі енергії деку, виступаючі і увігнуті в точно розрахованих точках частини містка дозволяють деке вібрувати вільніше, що дає багатий, багатий тембр.

Німецькі струни (басові струни Adolf та дріт Roslau). Німецькі струни здавна мають гарний, чистий звук зі своєрідним характерним тембром. Струни для фортепіано Albert Weber виготовляються на місці фахівцями Adolf, а роялі Albert Weber використовують найкращий дріт Roslau у теноровому та альтовому регістрах.