Стабілізатори напруги

4 одиниця(s)

Показати:
Volter-2000

Volter-2000 Бестселер + Подарунок

20 700 грн.

Стабілізатор напруги Volter-2000

Volter -2100

Volter -2100 + Подарунок

22 800 грн.

Стабілізатор напруги Volter-2100

Volter-3500

Volter-3500 + Подарунок

38 760 грн.

Стабілізатор напруги Volter - 3500

Volter - Регенератор Bliss Power Volter

Volter - Регенератор Bliss Power Volter + Подарунок

248 580 грн.

Регенератор Volter Bliss Power Volter

Стабілізатори напруги 

Такий прилад, як стабілізатор напруги, стане просто незамінним не тільки в офісі, але і в сучасній квартирі. Також він купується для встановлення на дачах та у приватному секторі. Купити стабілізатор напруги - значить захистити дорогі електроприлади від короткого замикання або раптових стрибків напруги, що подається.
Через інтернет дуже зручно купити стабілізатор напруги. Київ та інші регіони мають безліч магазинів такого обладнання, у тому числі й MUSICMAG. Вибираючи таке обладнання, зверніть увагу на його ступінь захисту, показники потужності та кількість фаз. Ціна стабілізатора напруги залежатиме не тільки від вищезазначених параметрів, а й від виробника та цільового призначення.
Ви можете придбати портативний або стаціонарний стабілізатор. Перший варіант необхідно буде включити в електромережу безпосередньо перед електронікою та побутовою технікою. Стаціонарні моделі, які дуже зручно використовувати вдома, вимагають підключення до проводки квартири. Він забезпечує безперебійну роботу всіх пристроїв у приміщенні.
Типи стабілізаторів напруги.
Класифікація цих пристроїв досить широка. Нижче Ви ознайомитеся з короткою характеристикою кожного типу.
1. Релейні. Такі прилади доступніші за своєю вартістю, відрізняються широким діапазоном вхідної напруги.
2. Симисторні. Такі моделі коштуватимуть дорожче через наявність системи інтелектуального управління та нижчого рівня шуму. Надійний захист від стрибків та перешкод.
3. Сервопривідні (електромеханічні). Доступні за ціною, але досить галасливі. Проте такі стабілізатори забезпечують точну підтримку вихідної напруги.
4. Ферорезонансні. Такі стабілізатори зустрічаються з виробництва. Вони досить великих розмірів. З переваг: точна стабілізація, висока швидкість та плавне регулювання.
5. Подвійне перетворення. Найдорожчий сегмент стабілізаторів напруги. Безшумні та максимально точні. Вихідна напруга від вхідних коливань не залежить.
Також розрізняють стабілізатори згідно з кількістю фаз:
● Однофазні (навантаження 220В).
● Трифазні (навантаження 380В).
Який би стабілізатор напруги Ви не обрали, магазин MUSICMAG гарантує належну якість покупки. У нас є тільки оригінальні товари від виробників з гарною репутацією.