AV ресивери

AV ресивери

13 одиниця(s)

Показати:
Yamaha RX-V4A Black

Yamaha RX-V4A Black Бестселер

31 920 грн.

AV Ресівер Yamaha RX-V4A Black

Onkyo TX-NR696 Black

Onkyo TX-NR696 Black Бестселер

34 000 грн.

Ресивер AV Onkyo TX-NR696 Black

Onkyo TX-NR6100 Black

Onkyo TX-NR6100 Black Бестселер

38 000 грн.

Onkyo TX-NR6100 Black

Denon AVR-X1700H (7.2 сh) Black

Denon AVR-X1700H (7.2 сh) Black Бестселер

Звичайна ціна: 39 488 грн.

Спеціальна ціна: 31 153 грн.

7.2-канальний 4K Ultra HD AV-ресивер з 3D-аудіо та HEOS Denon AVR-X1700H (7.2 сh) Black

Denon AVR-X1800H (7.2 сh) Black

Denon AVR-X1800H (7.2 сh) Black Бестселер

39 488 грн.

AV ресивер Denon AVR-X1800H (7.2 сh) Black

Denon AVR-S770H (7.2 сh) Black

Denon AVR-S770H (7.2 сh) Black Особлива пропозиція

Звичайна ціна: 40 500 грн.

Спеціальна ціна: 30 375 грн.

AV - Ресівер Denon AVR-S 770H (7.2 сh) Black

AV ресивери


Це багатоканальний підсилювач з тюнером, декодерами цифрового звуку, і комутатором аудіо і відео сигналів для підключення домашнього кінотеатру.

У цьому розділі нашого інтернет-магазину Вашій увазі представлений найширший вибір якісних AV ресіверів з вбудованим тюнером, декодерами цифрового звуку та комутатором сигналів з можливістю підключення AV домашнього кінотеатру

Абревіатура передбачає скорочення AV - audio, video. Існує кілька видів AV ресіверів: так званий повноцінний ресивер, пристрій без тюнера (AV-підсилювач) або підсилювача (AV-процесор).

Найчастіше сучасні ресивери використовують для підключення до системи домашніх кінотеатрів. Кількість аудіо каналів, що підтримуються ресиверами, варіюється від 5.1 до 9.1 і більше. Але найпопулярнішою нині є система 5.1.

Що ж до діапазонів прийому тюнера AV ресивера, - сучасні пристрої розроблено прийом сигналу двох діапазонів аналогового типу - СВ/FM чи трьох - ДВ/СВ/FM. Практично всі тюнери мають підтримку RDS. При цьому деякі з представлених у нашому інтернет-магазині пристроїв можуть приймати цифрове радіо DAB.

Багато користувачів зацікавлять ресівер із вбудованим модулем XM-satellite, який дозволяє приймати супутникове радіо. Ну а для найвибагливіших клієнтів у нас є моделі з HD Radio тюнером та Ethernet-портом, що дозволяють приймати потокове інтернет-радіо, або підключити систему до персонального комп'ютера.

Майже всі моделі також мають цифровий відеовхід HDMI, який дозволяє передачу цифрового аудіо і відео. Власник такого пристрою зможе отримувати багатоканальне звучання у форматах Blu-ray Disc і HD DVD.

Що, крім домашнього кінотеатру, може стати джерелом відео та аудіо для сучасного AV ресівера? – та все що завгодно, починаючи від DVD, Blu-ray Disc та HD DVD плеєра, закінчуючи комп'ютером, ноутбуком та відеокамерою. За допомогою такого пристрою Ви можете вивести зображення на свій телевізор, РК-монітор, проектор або будь-який інший пристрій, який працює на виведення зображення.

AV Ресівер найефективніший за своїми можливостями пристрій, що володіє на сьогоднішній день найкращою функціональністю. Ці пристрої оснащуються цілим рядом сучасних роз'ємів та інтерфейсів. Ресівер сумісні з різними моделями програвачів, акустичних систем та телевізорів. Якщо вибрати цей пристрій, необхідно враховувати сумісність з іншими компонентами системи. Також потрібно враховувати особливості та розміри приміщення, де буде розміщено домашній кінотеатр. Після цього ви гарантовано станете володарем високоякісної та високоефективної у роботі системи.

Не можна не відзначити ще одну приємну особливість ресивара, яку можна зустріти в деяких моделях - перетворення формату відеоматеріалу. Простіше кажучи, Ви зможете з легкістю перетворити композитний відеосигнал із черезстроковою розгорткою 576i на прогресивну (з розгорткою 1080p). Ця маніпуляція допоможе значно підвищити якість зображення, що є досить актуальним в епоху сучасних телевізорів HD Ready або Full HD.

Початок історії розвитку AV ресивера можна простежити з XX століття, коли наприкінці 20х років почався справжній світанок радіомовлення. У ті часи активного поширення знаходили об'єднані в один корпус системи, що складаються з радіоприймача та підсилювача. Саме таке поєднання було прийнято називати RECEIVER, адже в перекладі це слово, власне, означає «приймач». Ця конструкція була популярна кілька десятиліть. А тепер вона отримала нове життя, вже в нашій ері.

Розробники звукових систем для дому стали вбудовувати в av ресивери найпростіші процесори ефектів навколишнього звуку, з принципом затримки та фазового зсуву сигналу стереоканалів. Таким чином досягався ефект ехо ресіверів, коли спочатку можна було почути саму звукову хвилю, а через деякий час – її відбиття від бічних та задніх стін. У майбутньому з'явилася необхідність збільшення кількості каналів підсилювача. Це пов'язано з принципом багатоканального запису доріжки, який набув значного поширення.
AV resyvery