Мікрофонні підсилювачі

There are no products matching the selection.

Мікрофонні підсилювачі

Мікрофонний підсилювач - це одна з багатьох речей, які вам потрібно буде екіпірувати перед записом чогось за допомогою мікрофона.

Простіше кажучи, мікрофонний підсилювач посилює слабкий сигнал, що походить від мікрофона, і підвищує його до лінійного рівня, тому звук можна записати на записуючий пристрій.

Звуки, які ви записуєте через мікрофон, не спотворюватимуться і будуть достатньо гучними для фіксації на більшості записуючих пристроїв.

Що роблять мікрофонні підсилювачі?

По суті мікрофонний підсилювач працює для збільшення рівня лінії, а також забезпечує стабільне посилення.

Використання мікрофона без підсилювача та подальша спроба запису призведуть або до дуже низьких рівнів запису, або відсутність їх взагалі. Сигнал занадто слабкий, щоб його можна було використовувати, і він може спотворювати звук настільки, що стає невпізнанним.

Більшість мікшерних пультів і записуючих пристроїв не дають адекватної віддачі, якщо мікрофон не підключений до підсилювача. Але знайти підсилювач, що підходить для конкретного мікрофона, не завжди просто.

Вибір кращого мікрофонного підсилювача

Вибір мікрофонного підсилювача дійсно зводиться до сумісності та до того, який звук ви хочете використовувати у своєму мікрофоні. У вас є три варіанти у вашому розпорядженні:

  • Лампові
  • Твердотілі
  • Гібридні

Мікрофонні підсилювачі ґрунтуються на технології вакуумних ламп і використовуються з самого початку технології запису. Незважаючи на те, що вони представляють стару технологію, їх, як і раніше, обирають різні музиканти. Ці підсилювачі мають вбудовану лампу, яка посилює сигнал.

Твердотілі підсилювачі є новітніми технологіями і засновані на трансформаторах. Вони додають менше кольору до записаного звуку та точніші. Основна відмінність між мікрофонними передсилювачами полягає у спотворенні, яке вони додають до записаних сигналів.

Очевидно, що гібридні підсилювачі є комбінацією двох технологій.

Спотворення може бути ключовим питанням при визначенні того, який підсилювач підходить саме вам.

При цьому багато музикантів мають певні переваги, особливо якщо вони мають вибір між двома якісними варіантами. Здебільшого вокалісти віддають перевагу ламповим підсилювачам, тому що звук виходить набагато багатшим і повнішим. Також підвищено ясність. Навпаки, твердотільні підсилювачі можуть зробити звучання вокалу тонким та плоским.

Музиканти, які грають на таких інструментах, як барабани або гітара, часто віддають перевагу твердотілим підсилювачам, тому що вони можуть швидко зловити кожен окремий момент.

Інші технічні міркування

Кожен підсилювач матиме задану кількість каналів, і кожен канал відповідатиме кількості доріжок, які можна записати одночасно. Очевидно, одноканальний підсилювач дозволяє записувати тільки один трек за раз. Це ідеально підходить для однієї людини.

Існують двоканальні та багатоканальні підсилювачі, які точно відповідають їхнім назвам. Але деякі передпідсилювачі поставляються з пристроєм, званим канальною смугою, який забезпечує ряд різних функцій, крім можливості запису кількох доріжок.

Повний опір

Вам також необхідно взяти до уваги те, що називається опором.

Це переважно цілісна міра обмеження у змінних ланцюгах (AC). Кожен мікрофон має власний діапазон опорів, як правило, від 50 до 2000 Ом. Вам потрібно знайти підсилювач, який у цьому сенсі "гармонує" з мікрофоном.

Якщо підсилювач має обмежений діапазон (або ідеальний вихідний імпеданс мікрофона знаходиться десь поза цим діапазоном), ви, ймовірно, захочете подивитися в іншому місці. Як правило, вхідний імпеданс мікрофонного підсилювача повинен бути приблизно в 10 разів більше ніж вихідний імпеданс мікрофона. Таким чином, якщо вихідний опір мікрофона становить 100 Ом, тоді підсилювач може бути витримувати до 1000 Ом.

Примарна сила

Якщо ви збираєтеся використовувати конденсаторний мікрофон, переконайтеся, що підсилювач має фантомне живлення, щоб увімкнути мікрофон. Конденсаторні мікрофони не працюватимуть без фантомного живлення.

Рівні шуму

Як правило, високоякісні підсилювачі завжди перевершуватимуть низькоякісні варіанти. Наприклад, якщо ви використовуєте посередній твердотільний підсилювач і у вас є можливість переключитися на якісніший ламповий підсилювач, то вам, ймовірно, слід це зробити. Те саме вірно і для протилежного. Дешевий ламповий підсилювач звучатиме гірше, ніж краще спроектований твердотілий підсилювач.

Загалом пошук кращого мікрофонного підсилювача багато в чому пов'язаний з його налаштуванням та пошуком правильних налаштувань для конкретного мікрофона.

Інтернет-магазин MUSICMAG надає асортимент мікрофонних підсилювачів та завжди раді допомогти у виборі продукції!