Головки звукознімачів Nagaoka

4 одиниця(s)

Показати:
Nagaoka MP 300 art 9351
What Hi-Fi Mark: 5

Nagaoka MP 300 art 9351 Бестселер

31 469 грн.

Nagaoka MP 300 art 9351 - Картридж ММ

Nagaoka MP 500 art 9353

Nagaoka MP 500 art 9353

38 678 грн.

Nagaoka MP 500 art 9353 - Картридж ММ

Nagaoka MP 300-H In Shell art 9399
What Hi-Fi Mark: 5

Nagaoka MP 300-H In Shell art 9399 Бестселер

Відсутній на складі

Nagaoka MP 300-H In Shell art 9399 - Картридж ММ з майданчиком (shell)

Nagaoka MP 500H In Shell art 9401

Nagaoka MP 500H In Shell art 9401

Відсутній на складі

Nagaoka MP 500-H In Shell art 9401 - Картридж ММ з майданчиком (shell)

Головки звукознімача

Ми не відкриємо страшну таємницю, якщо скажемо, що програвач вінілових платівок – це дуже педантильне обладнання, правильна робота якого залежить від тонкого педантичного налаштування. Але, впоравшись із такими труднощами ми отримуємо незрівнянне ні з чим іншим аналогове звучання.

Звукознімач вважається однією з найважливіших частин програвача, оскільки він безпосередньо відповідає за якість відтворення. Ця деталь вражає своєю функціональністю та багатогранністю. Вона, як Ви напевно знаєте, складається з тонарма, голівки та голки. Якщо правильно вибрати та налаштувати ці компоненти, звукові характеристики програвача Вас дуже приємно порадують. MUSICMAG допоможе Вам розібратися у всіх нюансах та зробити правильну покупку.

Головка звукознімача відповідає за перетворення механічних коливань голки на електричний сигнал, який передає тонарм.

Головки звукознімачів двох типів:

MC-типу;

MM-типу.

Перша група відрізняється наявністю перетворювача з рухомим магнітом, тоді як друга має рухливу котушку. Тобто відмінність полягає в рушійному елементі, що створює магнітне поле, яке, у свою чергу, індукує електричні сигнали за допомогою котушок. У картриджах MM таким компонентом є магніти, а MC - котушки. Ці обидва типи картриджів мають досить велику популярність серед покупців, але ММ-головки вважаються більш ефективними.

При покупці головки звукознімача важливо звернути увагу на голку. Вона найчастіше виготовляється з алмазу. Голки можна поділити на два види:

- еліптичні;

- сферичні.

Перші відрізняються більшою площею ділянки дотику. Це дає гарантію, що дає гарантію відтворення всіх записаних аудіоданих. Але з іншого боку, їх використання може завдати механічного пошкодження платівки. Сферичні голки досить дбайливо ставляться до носія, але часом не можуть відтворити всі записи з платівки.

Як висновок варто відзначити, що на цьому пристрої заощаджувати не потрібно. Необхідно звертати увагу лише на високоякісні компоненти та матеріали від виробників, що зарекомендували себе в даному сегменті ринку.