Артикул: 57403

Акустичні перемички AudioQuest Dragon BiWire Jumpers Banana-Spade 20cm (set of 4)

ШОУРУМ | ДИСКОНТНА ПРОГРАМА | КОНСУЛЬТАЦІЯ ЕКСПЕРТА
Наявність уточнюйте
38 538 грн
3 944 грн x12

Доставка

Безкоштовна доставка в Україні, купуючи від 3000 грн!

  • Самовивіз
  • — З нашого офісу безкоштовний
  • — З відділення Нової Пошти безкоштовний
  • Кур'єром
  • — За вказаною адресою безкоштовний

Оплата

Готівка, Безготівка, Оплата частинами, Миттєва розстрочка

Гарантія та Сервіс

— 12 місяців офіційної гарантії

Купуючи у нас, ви завжди в плюсі
Найбільший інтернет магазин аудіо техніки в Україні.
Офіційний та оригінальний товар
Повернення/обмін товару протягом 14 днів
Швидко та дбайливо доставляємо товари до дверей!
Фізичний магазин та кімната прослуховування
Проф. консультація, досвід роботи понад 20 років!
Дисконтна система для постійних клієнтів

Акустичні перемички AudioQuest Dragon BiWire Jumpers Banana-Spade 20cm (set of 4) Опис

AudioQuest Dragon BiWire Jumpers Banana-Spade 20cm (набір з 4 шт.) – це високоякісні акустичні перемички, призначені для з'єднання бі-вайрингових клем колонок, коли повноцінне бі-вайрингове підключення неможливе. Вони забезпечують значно кращу якість передачі сигналу в порівнянні зі стандартними металевими перемичками, які часто постачаються в комплекті з акустикою.

Призначення та загальний опис

Перемички AudioQuest Dragon BiWire Jumpersпризначені для з'єднання акустичних систем з бівайринг-клеммами у випадках, коли повноцінне двокабельне підключення (bi-wiring) неможливе або небажане. Вони забезпечують якісну передачу сигналу між високочастотною та низькочастотною секціями клем акустичної системи, значно перевершуючи за якістю звичайні металеві перемички, які часто йдуть у комплекті з колонками. Це важливий апгрейд, особливо для тих, хто прагне вичавити максимум із своєї акустики без повної заміни акустичного кабелю.


Конструкція та матеріали

В основі конструкції лежать провідники із суцільного срібла PSS (Perfect-Surface Silver) — це фірмовий матеріал від AudioQuest, що відрізняється винятковою провідністю та вкрай низьким рівнем спотворень. Срібло PSS має чудову однорідну поверхню, що мінімізує мікроскопічні спотворення, пов'язані з переходами між зернами металу.

Крім того, перемички оснащені системою шумозаглушення з вуглецевим шаром (Carbon-Based Noise-Dissipation System). Ця технологія знижує рівень радіочастотних перешкод (RFI), які можуть негативно впливати на звучання, особливо в умовах щільної міської забудови, де є безліч бездротових сигналів.


Роз'єми та варіанти підключення

Конфігурація Banana-Spade означає, що на одному кінці перемичок встановлені роз'єми типу "банан", а на іншому — "лопатка" (Spade). Це дозволяє гнучко підключати їх до різних типів клем та підсилювачів. Роз'єми відносяться до серії AudioQuest 1000, виготовлені з чистої червоної міді та покриті товстим шаром срібла високої чистоти — що гарантує відмінну провідність та стійкість до окислення.

Кожна перемичка має довжину 20 см, що є оптимальним значенням для з'єднання клем на задній панелі акустики без зайвої гнучкості.


Технологічні особливості

Перемички спрямовані по струму — тобто вони виготовлені з урахуванням оптимального напрямку руху сигналу, що знижує рівень зовнішніх наведень. Це ще один елемент аудіофільської конструкції, який вирізняє продукцію AudioQuest від звичайних з'єднувачів.

Матеріали та технологія складання забезпечують ідеальну інтеграцію навіть з найдорожчими та найчутливішими акустичними системами класу Hi-End. Ці перемички не просто "місток" між клемами, а повноцінний елемент сигнального ланцюга, який помітно впливає на підсумкову якість звуку.


Короткі характеристики:

  • Тип підключення: Bi-Wire (перемички)

  • Роз'єми: Banana → Spade (банан – лопатка)

  • Довжина: 20 см

  • Кількість у комплекті: 4 шт.

  • Матеріал провідника: PSS – суцільне срібло (Perfect-Surface Silver)

  • Шумоприглушення: Вуглецева система (Carbon-Based Noise-Dissipation)

  • Рознімання серії: 1000 (срібне покриття, червона мідь)

  • Спрямованість сигналу: Так

  • Колір: Чорний зі срібною обробкою

  • Застосування: Для підключення акустичних систем з Bi-Wire-клемами

Використання перемичок AudioQuest Dragon дозволяє суттєво покращити динаміку, прозорість та сцена звуку вашої акустики. Вони усувають вузьке місце, яке створюється заводськими латунними або сталевими перемичками, і дають можливість системі заграти з новою глибиною та нюансуванням. Особливо помітний ефект у середньо-високому діапазоні: звуки стають повітрянішими, відкритими, сцена — ширше, а деталі — виразніше.

Прочитайте все

AudioQuest Dragon BiWire Jumpers Banana-Spade 20cm (set of 4) характеристики

Виробник
Розмір
20 см
Гарантія та сервіс
12 місяців офіційної гарантії
Країна виробник
США
Всі функції

Відгуки клієнтів

Додати Ваш відгук
Відгуків до цього товару ще немає. Бути першим, хто оцінює цей продукт.

Напишіть власний відгук