Ми використовуємо файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Щоб дотримуватися нової директиви про електронну конфіденційність, нам потрібно запитати вашу згоду на встановлення файлів cookie. Дізнатися більше.
10+ Нагород найкращий дилер
Кращий магазин «Вибір Країни»
Демозал та дві кімнати прослуховування
Лише офіційний товар
Професійна консультація
Швидка та дбайлива доставка
Обмін/Повернення Протягом 14 днів
Дисконт для постійних клієнтів
Опис AV-ресивер Denon AVR-X4100W Silver
Денон АВР-4100 Сильвер
7.2-канальний AV-ресивер X4100W підтримує інноваційний формат Dolby Atmos, що забезпечує 3D-саунд з точною локалізацією ефектів у просторі. Суть полягає в тому, що звуку задається та ж траєкторія, що і об'єктам, що рухаються на екрані. Особливо вражає своїм реалізмом рух об'єктів по вертикалі. Модель використовує такі конфігурації каналів для Dolby Atmos: 5.1.2 або 5.1.4 та 7.1.2 з дод. підсилювачем. Третя цифра вказує на кількість стельових гучномовців або спеціалізованих спікерів. Калібрує АС система Audyssey MultEQ XT32 (Pro Ready), а система LFC коригує бас і перешкоджає його проникненню в суміжні кімнати.
У центр лицьової панелі вбудований 2-рядковий FL-дисплей. У ліву частину винесено селектор входів та кнопка живлення, у праву – ручка гучності. Елементи керування знаходяться під кришкою. Там є вхід HDMI (2.0), USB з підтримкою iPod/iPhone/iPad, гніздо для навушників (6,3 мм), AV-роз'єми і міні-джек для калібрувального мікрофона.
Для посилення використовуються 7 сильноточних дискретних блоків потужністю 125 Вт (8 Ом). Заощаджувати електроенергію допомагає режим Eco Mode. На екран виводиться лічильник, що демонструє скорочення споживання. Підтримується відео з роздільною здатністю 4K (60 Гц). Доступний апскейлінг будь-якого відео до 1080p та 4K (60 Гц).
AV-ресивер працює з бездротовим сигналом через вбудований контур Bluetooth, а для пристроїв Apple доступна функція AirPlay. Наявність Wi-Fi, LAN-порту та підтримка DLNA (v1.5) відкриває доступ до аудіо/фото серверів NAS та комп'ютерів. Відтворюються формати FLAC HD, WAV, AIFF (24 біт/192 кГц) та DSD (2,8 МГц). Підтримуються веб-сервіси, включаючи vTuner та Spotify.
Для керування X4100W використовується пульт ДК або програма Denon для гаджетів Apple, Kindle Fire та пристроїв на базі Android. Налаштування Setup Assistant допомагає швидко підготувати AV-ресивер до роботи. Підтримуються дві додаткові зони при мультирум-інсталяції.
Входи тильної панелі: 7 х HDMI (2.0), 2 компонентних, 3 композитних, 5 лінійних RCA, роз'єми MM-фонокоректора, 2 коаксіальних, 2 оптичних, шина Denon Link HD для Blu-ray-програвача Denon, LAN-інтерфейс. Виходи: 3 х HDMI (один з ARC, один для 2-ої зони), компонентний, 2 композитних, 13.2-канальний вихід Pre Out (RCA), 2 RCA для зони 2 і 3. Є гнізда для Wi-Fi-антен ( 2 шт.) і для AM/FM-антен, 2 тригерні виходи, RC-232C, ІЧ-роз'єми (вхід/вихід). Для підключення АС служать 11 гвинтових клем.
Модель X4100W має все необхідне для організації сучасного ДК із чудовою якістю звучання.
Характеристики:
| Кількість каналів | щ.2 |
| Потужність | 200 Вт на канал (6 Ом, 1 кГц, КНІ 1%), 165 Вт на канал (6 Ом, 1 кГц, КНІ 0,7%), 125 Вт (8 Ом, 20 Гц – 20 кГц, КНІ 0,08 %) |
| Підсилювачі на дискретних елементах | 7 шт. |
| Вхідна чутливість/імпеданс | 200 мВ/47 ком |
| Номінальна вихідна напруга | 1,2 В |
| Діапазон частот | 10 Гц - 100 кГц (+1, -3 дБ, режим Direct) |
| Відношення сигнал/шум (аналогові роз'єми) | 100 дБ (“A”-зважене, режим Direct) |
| Коефіцієнт гармонік (аналогові роз'єми) | 0,005% (20 Гц - 20 кГц, Direct) |
| Коефіцієнт гармонік (цифрові роз'єми) | 0,008% (1 кГц на 0 дБ) |
| Встраиваемые декодеры (основные) | ДТС ХД Мастер, ДТС С, ДТС ящ/24, ДТС-Нео:Х (я.1), ДТС Эхпресс, Долби Дигитал, Долби Дигитал Плюс, Долби Труэгд, Долби Атмос, Аудиссей ДСХ |
| Підтримувані конфігурації каналів для Dolby Atmos | 5.1.2, з додатковим підсилювачем потужності: 5.1.4 та 7.1.2 |
| Автокалібрування | Аудиссей Мултеч Т32 (О Реди) |
| Функції Audyssey Dynamic Volume, Dynamic EQ, LFC, Sub EQ HT | є |
| Дискретний контур D.D.S.C.-HD із системою обробки AL24 Processing Plus для шини Denon Link HD | є |
| Покращайзер для MP3-файлів | Денон Цомпрессед Аудио Ресторер |
| DSP-процесор | SHARC 4 поколения, 4 шт. |
| Розрядність ЦАПа | 24 біт/192 кГц |
| Підтримка 3D-відео та 4K Ultra HD (60 Гц, 4:4:4) | є |
| Скейлер | аналоговий та HDMI-джерело -> HDMI-вихід: 1080p, 4K (50/60 Гц) |
| Калібрування відео відповідно до стандарту ISF | так |
| FM-тюнер з RDS | є |
| Діапазон FM-тюнера | 87,5 - 108 МГц |
| Діапазон AM-тюнера | 522 - 1611 кГц |
| Режимы для лучшего качества аудио | Дирец, Пюре Дирец |
| Підтримка DLNA (v1.5) | є |
| Формати файлів, що відтворюються з комп'ютерів, серверів (NAS) та через USB | MP3, WMA, AAC, ALAC (24 біт/96 кГц), FLAC, FLAC HD (24 біт/192 кГц), WAV (24 біт/192 кГц), AIFF (24 біт/192 кГц), DSD (2,8 МГц), JPEG |
| Режим відтворення без пауз (gapless) | для FLAC, WAV, AIFF, ALAC, DSD |
| Айрплай | є |
| Bluetooth (Version 2.1 + EDR) та Wi-Fi | є |
| Управление приложением Denon Remote App | так |
| Керування за допомогою IP/веб-браузера | є |
| Наскрізний пропуск сигналу HDMI в standby | є |
| Наскрізний пропуск 3D-відео та 4K | є |
| Входи | 8 HDMI (2.0), USB (24 біт/192 кГц, сумісний з iPod/iPhone/iPad), 4 композитних, 2 компонентних, 6 лінійних RCA, вхід MM-фонокоректора (RCA), 2 оптичних, 2 коаксіальних, шина Denon Link HD (для якіснішого відтворення аудіо), LAN-інтерфейс |
| Виходи | 3 х HDMI (один з ARC, один для зони 2), компонентний, 2 композитних, 13.2-канальний Pre Out (RCA), 2 RCA для зони 2 та 3, 6,3 мм для навушників |
| Інші | інтерфейс RC-232C, 2 тригерні виходи, ІЧ-роз'єми (вхід/вихід), гнізда для AM/FM-антен, 2 гнізда для Wi-Fi-антен, 3,5 мм роз'єм для мікрофона, заземлююча клема |
| Функція контролю HDMI CEC | |
| Вихідні термінали для АС | 11 пар гвинтових клем з кольоровим маркуванням (4 – 16 Ом) |
| Кількість додаткових зон | два |
| Налаштування за допомогою Setup Assistant | так |
| Енергозберігаючий режим Eco Mode | є |
| споживана потужність | 670 Вт |
| Потужність в режимі простою без звуку | 55 Вт (с вкл. Eco-режимом), 85 Вт (с вкл. Eco-режимом) |
| Мінімальна споживана потужність у standby | 0,1 Вт |
| Пульт ДУ | RC-1193, програмований |
| Габарити (ШхВхГ) | 434x167x389 мм |
| Вага | 12,6 кг |
Характеристики
| Тип товару | AV-ресивер |
|---|---|
| Кількість каналів | 7.2 (7 колонок + 2 саб) |
| Потужність Вт (при 6 Ом) | 200 Вт |
| Потужність Вт (при 8 Ом) | 125 Вт |
| Аудіо входи | Аналоговий RCA, Цифровий оптичний, Цифровий коаксіальний, Фонокоректор MM |
| Аудіо виходи | Аналоговий RCA, Аналоговий 6.3mm jack |
| Відео входи | HDMI, Компонент, Композитний |
| Відео виходи | HDMI, Компонент, Композитний |
| Інтерфейси | Wi-Fi, Bluetooth |
| Особливості | Автоналаштування акустики, Підключення вініл. програш, 2 виходи HDMI, 2 активні зони |
| Розмір ШхВхГ (Мм) | 434x167x389 |
| Гарантія та сервіс | 24 місяці офіційної гарантії |
Відгуки
Будьте першим, хто розповість про свій досвід! Ваш відгук допоможе іншим зробити правильний вибір.
Поставити запитання
Потрібна допомога?
Ми готові допомогти