Ми використовуємо файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Щоб дотримуватися нової директиви про електронну конфіденційність, нам потрібно запитати вашу згоду на встановлення файлів cookie. Дізнатися більше.




Зекономимо ваш час і підберемо техніку, яка радуватиме вас якістю звуку щодня.
10+ нагород — найкращий Hi-Fi дилер в Україні
Лише офіційна техніка з гарантією виробника
Демозал та 2 кімнати для повноцінного прослуховування
Індивідуальні умови та знижки для клієнтів
Професійна консультація та підбір системи під ваші завдання
Бережна доставка, професійне встановлення та точне налаштування системи
Опис ESI GigaPort HD
ЕСЫ Гигапорт ХД
ESI GigaPort HD – високоякісний 24-бітний USB аудіоінтерфейс із 8 виходами.
GIGAPORT HD - це не просто черговий USB аудіоінтерфейс. Це багатоканальне рішення для відтворення звуку з набором унікальних функцій та доступною ціною. Інтерфейс має 8 незалежних виходів (підтримка 7.1 звуку), 2 незалежні стерео виходи на навушники і чудова якість звуку 24-bit / 96kHz. У комплект із GIGAPORT HD входять драйвери ASIO 2.0 та GSIF для професійного мікшування та відтворення аудіо під Windows XP та Windows Vista. Апаратна чат сумісна CoreAudio і так само працює під Mac OS X без додаткової установки спеціальних драйверів.
GIGAPORT HD є чудовим рішенням для гастролюючих ді-джеїв, що працюють на ноутбуках. Пристрій сумісний з більшістю популярного DJ, а наявність 8 виходів як 4 окремих стерео каналів дозволяють вам мікшувати, виробляти сигнали і додавати ефекти. Здійснюйте моніторинг та попередньо прослуховуйте сигнал за допомогою вбудованого виходу на навушники.GIGAPORT HD сумісний практично з усіма популярними професійними музичними програмами, такими як Cubase, Sonar або Logic. Апаратна частина також працює і з консьюмерними програмами, наприклад, з софтом, що відтворює DVD диски. Більш того, в комплект поставки входить повноцінна версія Cubase LE 4 від Steinberg, що працює як на Mac, так і на PC.
Властивості ESI GigaPort HD
- 24-bit / 96kHz D/A конвертер
- 8 незалежних вихідних каналів з RCA роз'ємами
- Різні способи відтворення: 44.1kHz з 16 бітами та 8 каналами, 44.1kHz з 24 бітами та 6 каналами, 48kHz з 24 бітами та 6 каналами, 96kHz з 24 бітами та 2 каналами
- 2 незалежні стерео виходу на навушники: перший вихід виводить мікшований сигнал для всіх каналів відтворення, другий вихід виводить різні сигнали з каналу відтворення?, що є ідеальним для моніторингу або попереднього прослуховування сигналів
- Сумісність з Windows XP та Windows Vista з підтримкою ASIO 2.0, WDM, GSIF, MME (використовуючи драйвери з технологією ESI EWDM)
- Сумісність з Mac OS X і CoreAudio, що підтримується, без встановлення додаткових драйверів.
- Cubase LE 4 від Steinberg для Mac та PC в комплекті
Специфікації ESI GigaPort HD
- Інтерфейс
- USB версія специфікації 1.1
- повна сумісність із контролерами USB 2.0
- Вихід
- аналоговий 8-канальний вихід (RCA)
- 2 виходи на навушники (3.5mm міні-джек для мікшування вихідного сигналу та незалежне двоканальне відтворення)
- Вихідний рівень (аналог)
- -10dBV небалансний
- -10dBV номінальний
- +0.5dBV максимальний
- Вихідний імпеданс (аналог)
- 100 Огм
- Частота дискретизації
- до 8 каналів відтворення при 44.1 kHz та 48 kHz
- 2 канали відтворення за 96 kHz
- Розрядність
- до 8 каналів відтворення за 16-bit
- до 6 каналів відтворення при 24-bit
- ЦАП
- динамічний діапазон: 112 dB A-weighted (typical)
- частотні характеристики: 20 ~ 22 kHz (@ fs = 48 kHz)
- розрядність: 24 bit
- ТХД+Н: -ячдб
- Підсилювач навушників
- Вихідна потужність: 60mW максимально
- Співвідношення сигнал/шум: 110dB (typical)
- (ТХД+Н)/С: -70дб, 0.03% (типицаль)
- живлення
- Живлення від шини USB
- 250mA максимально
Характеристики
| Інтерфейс | USB |
|---|---|
| Аудіо виходи | Аналоговий RCA, Аналоговий 3.5mm jack |
| Гарантія та сервіс | 12 місяців офіційної гарантії |
Відгуки
Поставити запитання

Потрібна допомога?
Ми готові допомогти
































