Артикул: 57440

Електрогітара Fender Limited Edition Custom Shop El Diablo '55 Stratocaster Heavy Relic Desert Tan + Подарунок

Особлива пропозиція
ЗНИЖКА | КОНСУЛЬТАЦІЯ ЕКСПЕРТА
Є в наявності
273 000 грн
27 937 грн x12

Доставка

  • Безкоштовна експрес -доставка
  • — Доставка по Києву від 3 годин!

Безкоштовна доставка в Україні, купуючи від 3000 грн!

  • Самовивіз
  • — З нашого офісу безкоштовний
  • — З відділення Нової Пошти безкоштовний
  • Кур'єром
  • — За вказаною адресою безкоштовний

Оплата

Готівка, Безготівка, Оплата частинами, Миттєва розстрочка

Гарантія та Сервіс

— 12 місяців офіційної гарантії

Подарунки

Ваш товар: Fender Limited Edition Custom Shop El Diablo '55 Stratocaster Heavy Relic Desert Tan
273 000 грн
+
+
=
273 002 грн
Купуючи у нас, ви завжди в плюсі
Найбільший інтернет магазин аудіо техніки в Україні.
Офіційний та оригінальний товар
Повернення/обмін товару протягом 14 днів
Швидко та дбайливо доставляємо товари до дверей!
Фізичний магазин та кімната прослуховування
Проф. консультація, досвід роботи понад 20 років!
Дисконтна система для постійних клієнтів

Електрогітара Fender Limited Edition Custom Shop El Diablo '55 Stratocaster Heavy Relic Desert Tan Опис

Fender Limited Edition Custom Shop El Diablo '55 Stratocaster Heavy Relic Desert Tan — це ексклюзивна модель від майстрів Fender Custom Shop, надихнута легендарними стратокастерами середини 1950-х років. Назва El Diablo (Диявол) говорить сама за себе: перед вами інструмент з диким характером, вінтажним стилем і унікальною енергетикою, створений для справжніх цінителів гітарної класики.

Модель відрізняється агресивним "Heavy Relic" старінням, ефектною обробкою Desert Tan, а також видатною увагою до деталей, властивих тільки кастомним інструментам. Це не просто гітара — це художній твір, створений для сцени, колекції та потужного виступу.


Конструкція та матеріали

Корпус виготовлений з добірної вільхи, що забезпечує легкість інструменту та відмінну резонансну віддачу. Фініш виконаний у стилі Heavy Relic, що імітує десятиліття активної гри: сколи, потертості, «запиляні» лади та потемніле покриття виглядають по-справжньому автентично.

Гриф виконаний з одного шматка добірного клена (quartersawn maple) з яскраво вираженою текстурою та вінтажним профілем 1955 Soft "V", характерним для старовинних Fender. Накладка та гриф є єдиним цілим — true vintage.


Звук та електроніка

Гітара оснащена кастомними звукознімачами Hand-Wound El Diablo Stratocaster Single-Coils, спеціально розробленими для цієї моделі. Вони мають більш високий вихідний рівень, ніж стандартні вінтажні сингли, але при цьому зберігають класичну "струнну" артикуляцію і фірмовий тембр Fender.

Такий сетап ідеально підходить для блюзу, року, кантрі та будь-яких жанрів, де важлива динаміка, чутливість та вінтажне насичення звуку.

Електроніка включає:

  • Один майстер-гучність
  • Два тони
  • Класичний 5-позиційний перемикач

Фурнітура та деталі

Гітара оснащена вінітажною тремоло-системою з ручним налаштуванням, антикварною фурнітурою, ретро-механікою та унікальною пластиковою панеллю в стилі 1950-х років.

Кожен елемент — від кілків до кнопок потенціометрів — виконаний у стилістиці вінтажу та підданий штучному зістарюванню для автентичного вигляду.


Технічні характеристики

  • Тип: Електрогітара

  • Серія: Custom Shop Limited Edition

  • Форма корпусу: Stratocaster

  • Матеріал корпусу: Вільха (Select Lightweight)

  • Гриф: Quartersawn Maple (одним шматком)

  • Накладка грифа: Клен (one-piece)

  • Профіль грифу: 1955 Soft “V”

  • Мензура: 25,5"

  • Кількість ладів: 21 Vintage

  • Радіус накладки: 7.25"

  • Звукоснімачі: Hand-Wound El Diablo Strat Single-Coils

  • Конфігурація: SSS

  • Електроніка: Volume, 2 Tone, 5-позиційний перемикач

  • Брідж: Урожайне тремоло (6-saddle Vintage-Style Synchronized Tremolo)

  • Фурнітура: Nickel/Relic

  • Колір: Desert Tan Heavy Relic

  • Комплектація: Фірмовий кейс, сертифікат автентичності, аксесуари

  • Виробництво: Fender Custom Shop, США

  • Мензура: 25,5" (648 мм)

  • Кількість ладів: 21

  • Профіль грифу: 1955 Soft “V”

  • Радіус накладки: 7.25"

  • Ширина поріжка: ~42 мм

  • Вага: близько 3,2–3,5 кг

  • Загальна довжина: близько 100 см


El Diablo '55 Stratocaster — це гітара з душею та історією, навіть якщо вона тільки зійшла з верстата. Ручне складання в Custom Shop USA, індивідуально намотані звукознімачі, точна копія вінтажних специфікацій 1955 року і ефектне старіння роблять цей інструмент унікальним як на вигляд, так і за звучанням. Це вибір для тих, хто хоче максимуму — виразності, справжності, характеру та ексклюзивності.

Прочитайте все

Fender Limited Edition Custom Shop El Diablo '55 Stratocaster Heavy Relic Desert Tan характеристики

Категория
Виробник
Колір
Бежевий
Гарантія та сервіс
12 місяців офіційної гарантії
Країна виробник
США
Всі функції

Відгуки клієнтів

Додати Ваш відгук
Відгуків до цього товару ще немає. Бути першим, хто оцінює цей продукт.

Напишіть власний відгук