Ми використовуємо файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Щоб дотримуватися нової директиви про електронну конфіденційність, нам потрібно запитати вашу згоду на встановлення файлів cookie. Дізнатися більше.
10+ Нагород найкращий дилер
Кращий магазин «Вибір Країни»
Демозал та дві кімнати прослуховування
Лише офіційний товар
Професійна консультація
Швидка та дбайлива доставка
Обмін/Повернення Протягом 14 днів
Дисконт для постійних клієнтів
Опис ЦАП Luxman DA-250
Luxman DA-250 балансный пультовой усилитель (USB DSD ЦАП, выход под наушники)
Зовнішній цифро-аналоговий перетворювач Luxman DA-250 є подальшою лінією розвитку моделі DA-200. Головна особливість даного апарату полягає у підтримці формату DSD, який раніше був доступний лише для флагманського ЦАП Luxman DA-06.
Як конвертер використовується чіп PCM1795 компанії Burr-Brown/Texas Instruments, який підтримує роботу з PCM-сигналом у роздільній здатності 32 біт/192 кГц, а також з потоком DSD з частотами дискретизації 2,82 (DSD64) і 5,64 (DSD128 ) МГц.
Модель обладает аккуратным, полностью металлическим корпусом, выполненным в лаконичном фирменном стиле. В правой части фронтальной панели расположено 6,3 мм гнездо для наушников и ручка прецизионного аналогового регулятора громкости LECUA. Левее находится 2-строчный LED-дисплей с 7-сегментными символами и регулируемой яркостью, отображающий выбранный вход и частоту дискретизации.На фасаде также имеется ручка селектора входов и кнопка питания. Модель получила более мощный усилитель для наушников с буферной дискретной схемой, которая выдает 130 мВт на канал при 600 Ом и 400 мВт на канал при 32 Ом.
Характерна особливість Luxman DA-250 - можливість його роботи як підсилювач. Для цього на тильній панелі корпусу є аналоговий RCA-вхід і два виходи (балансний і несиметричний), для яких за допомогою розташованого поруч повзункового перемикача можна встановити регульований режим.Завдяки такій функції ЦАП можна використовувати у зв'язці з підсилювачем потужності та налаштовувати рівень гучності всієї системи за допомогою регулятора LECUA.
В тыльную стенку корпуса встроен один коаксиальный и два оптических входа, которые поддерживают прием файлов в разрешении 24 бит/192 кГц. Там же находится асинхронный USB-порт для приема потоков PCM и DSD, а также коаксиальный и оптический выходы. Для управления функциями внешнего ЦАПа предусмотрен миниатюрный пульт ДУ, с помощью которого можно изменить фазу сигнала на любом выходе.Модель оснащена силовым кабелем JPA-10000 с проводниками из меди OFC.
Официальный сайт компании Luxman открывает доступ для скачивания драйвера для Windows, позволяющего работать с USB-входом ЦАПа в асинхронном режиме, а также для скачивания фирменного программного аудиоплеера.
Модель Luxman DA-250 забезпечує високоякісне аудіофільське звучання, яке відрізняється точною, прозорою, природною та детальною подачею.
Особливості зовнішнього ЦАПу Luxman DA-250
- Конвертер PCM1795 (32 біт/192 кГц)
- Прийом сигналів PCM (до 32 біт/192 кГц) та DSD (2,82/5,64 МГц) по USB
- Можливість переведення лінійних виходів у регульований режим
- Високоякісний підсилювач для навушників
Характеристики зовнішнього ЦАПу Luxman DA-250
| Цифро-аналоговий конвертер | PCM1795 (32 біт/192 кГц) |
| Підтримувані частоти дискретизації для USB-входу | PCM: 32, 44,1, 48, 88,2, 96, 176,4, 192 кГц (16, 24, 32 біт), DSD: 2,82, 5,64 МГц (1 біт) |
| Підтримувані частоти дискретизації (для коаксіального та оптичного входів) | 32, 44,1, 48, 88,2, 96, 176,4, 192 кГц (16, 24 біт) |
| Вихідна напруга/імпеданс | 2,5 В/300 Ом (RCA), 2,5 В/600 Ом (XLR) |
| Максимальна вихідна напруга | 8,7 В (RCA), 10 В (XLR) |
| Діапазон частот | 2 Гц - 50 кГц (+0, - 3 дБ) |
| Коефіцієнт гармонік | 0,001% |
| Відношення сигнал/шум | 118 дБ |
| Вихідна потужність підсилювача для навушників | 2 х 130 мВт (600 Ом), 2 х 400 мВт (32 Ом), 2 х 200 мВт (16 Ом) |
| Входи | коаксіальний, 2 оптичних, асинхронний USB-порт (тип B) |
| Виходи | 6,3 мм для навушників, лінійний RCA (регульований/нерегульований), балансний XLR (Neutrik, регульований/нерегульований), коаксіальний, оптичний |
| Пульт ДУ | є |
| споживана потужність | 19 Вт |
| Габарити (ШхВхГ) | 364х81х279 мм |
| Вага | 5,4 кг |
Характеристики
| Тип товару | ЦАП |
|---|---|
| Інтерфейс | USB |
| Звуковий чіп | PCM1795 |
| Розрядність Цапа | 32 біта |
| Цап частота | 192 кГц |
| Співвідношення сигнал/шум | 118 дБ |
| DSD аудіо потік | DSD64 (2.8 МГц), DSD128 (5.6 МГц) |
| Аудіо входи | Цифровий оптичний, Цифровий коаксіальний |
| Аудіо виходи | Аналоговий RCA, Аналоговий XLR, Аналоговий 6.3mm jack, Цифровий оптичний, Цифровий коаксіальний |
| Розмір ШхВхГ (Мм) | 364х81х279 |
| Гарантія та сервіс | 12 місяців офіційної гарантії |
Відгуки
Будьте першим, хто розповість про свій досвід! Ваш відгук допоможе іншим зробити правильний вибір.
Поставити запитання
Потрібна допомога?
Ми готові допомогти