Попередній підсилювач Luxman СL-38u

Luxman
Немає в наявності
Знято з виробництва
Всі товари бренду: Luxman

Зекономимо ваш час і підберемо техніку, яка радуватиме вас якістю звуку щодня.

10+ нагород — найкращий Hi-Fi дилер в Україні

Лише офіційна техніка з гарантією виробника

Демозал та 2 кімнати для повноцінного прослуховування

Індивідуальні умови та знижки для клієнтів

Професійна консультація та підбір системи під ваші завдання

Бережна доставка, професійне встановлення та точне налаштування системи

Опис Попередній підсилювач Luxman СL-38u

Ламповый пультовый усилитель ( MM/MC) Luxman СL-38u

Попередній підсилювач Luxman CL-38u виконаний у розкішному ретро-дизайні, проте це сучасний апарат, виготовлений із використанням нової елементної бази. Підсилювач має дуже широкі функціональні можливості, які, напевно, сподобаються меломанам, які віддають перевагу настроюванню звучання своїх аудисистем під власні смаки або умови прослуховування.Luxman CL-38u має регулятори тембру в області низьких і високих частот, при цьому частоту, на якій відбувається регулювання, можна змінювати (по три значення для кожного). Таке налаштування дозволяє дуже гнучко підібрати тональний баланс системи в залежності від типу колонок, акустичних властивостей приміщення та особливостей запису фонограм. За бажання цю схему можна вимкнути.

У підсилювачі враховано та інтереси власників програвачів вінілу. Luxman CL-38u має вбудований високоякісний фонокоректор, до якого можна підключити як MM, так і MC-звукоснімачі – останні можуть бути як низько, так і високорівневими. Відповідне перемикання виконується з передньої панелі.Також є НЧ-фільтр, що відключається (так званий «рокот-фільтр»), що обмежує частотний діапазон підсилювача в області інфра-басу. Ті, хто має у своїй колекції архівні моно-записи, може переключити передпідсилювач на моно-режим – опція, яка вкрай рідко зустрічається в сучасній аудіотехніці.

У підсилювачі передбачена можливість підключення чотирьох лінійних джерел сигналу, а також записуючого пристрою. Є виходи для двох стереофонічних підсилювачів потужності, що дозволяє, за бажання, реалізувати підключення АС з біампінгу та дистанційне керування.Максимальна вихідна напруга Luxman CL-38u складає 23 Вольти, що гарантує відмінну сумісність з будь-якими краями.

Luxman традиционно очень высокое – алюминиевая передняя панель изготовлена ​​с высокой точностью, все переключатели и регуляторы имеют плавный рабочий ход. Боковые панели аппарата отделаны натуральным деревом, а контактные поверхности всех разъемов на задней панели позолочены.

Особливості лампового підсилювача Luxman CL-38u

  • Виходи для двох стереопідсилювачів потужності
  • Регулятори тембру з частотою, що перемикається
  • Вхід для MM/MC-звукознімача

Характеристики лампового підсилювача Luxman CL-38u

Входи MM/МС, 4 лінійних, Tape
Виходи Тапе, 2 Пре-Ут
Загальні гармонічні спотворення 0,006% (1 кГц)
Співвідношення сигнал/шум 100 дБ (лін.), 68 дБ (MM), 63 дБ (MC-H), 60 дБ (MC-L)
Габарити 400 х 170 х 280 мм
Вага 15,5 кг


Характеристики

Докладніше
Тип товаруПопередній підсилювач
СхемотехнікаТранзисторна
ТемброблокЄ
Наявність фонокоректораТак
Співвідношення сигнал/шум, дБ63 дБ/68 дБ
Аудіо входиФонокоректор MM, Фонокоректор MC
Гарантія та сервіс12 місяців офіційної гарантії
Розмір (Ш × В × Г), мм400 х 170 х 280

Відгуки

Тільки зареєстровані користувачі можуть писати відгуки. Будь ласка, Увійдіть або створіть обліковий запис

Поставити запитання

Потрібна допомога?

Поставте запитання одному з наших захоплених експертів в галузі Hi-Fi або зверніться до служби підтримки клієнтів. Отримати допомогу
Ми готові допомогти
Наші фахівці завжди готові надати професійну консультацію. Зв'яжіться з нами зручним для вас способом або залиште заявку на індивідуальне прослуховування техніки у відповідний час. Знайти магазин
Пн. - Пт.: 09:00 - 19:00 Сб. - Вс.: Вихідний