Ortofon cartridge 2M Red PnP MKII
Ortofon cartridge 2M Red PnP MKII Опис
Ortofon 2M-Red PNP комплектом з популярного недорогого картриджа Ortofon 2M-Red попередньо встановленого хедшелла. Даний комплект стане відмінним рішенням для тих, хто хотів би уникнути турбот і певних незручностей з кріпленням картриджа і монтажу кабелів-перехідників від картриджа до тонарму. Адже недаремно літери PNP у назві розшифровуються як Plug and Play.Ortofon 2M-Red PNP сумісний з більшістю популярних тонармів і дозволяє легко та просто здійснити заміну головки. Корпус утримувача виготовлений із спеціального міцного та твердого матеріалу, що застосовується для медичної промисловості, що забезпечує високу жорсткість при одночасному зниженні небажаних вібрацій.
Звукознімач Ortofon 2M-Red PNP випускається в оновленій серії головок фірми, моделі якої відрізняються кольором корпусу. А сама назва 2M якраз і позначає тип звукознімача – MM. У розробці цих моделей брало участь датське бюро Møller Jensen Design, також відповідальне за дизайн топових головок MC Jubilee та Kontrapunkt.
У конструкції цих звукознімачів використовується фірмова розробка компанії - магніти з розділеними полюсними наконечниками. Це забезпечує для Ortofon 2M-Red таку ж пласку амплітудно-частотну характеристику, як і у дорожчих моделей MC-типу.Головка має еліптичну голку з прецизійним заточуванням, що забезпечує точний трекінг, чудову деталізацію звуку та мінімальне зношування платівки при прослуховуванні музики.
Ortofon 2M-Red розвиває на виході аудіосигнал амплітудою до 5,5 мВ, що забезпечує гарну сумісність із фонокорректорами різних типів. Діапазон притискної сили для даної моделі знаходиться в діапазоні від 1,6 до 2 г, а його рекомендоване значення становить 1,8 грама. Кут трекінгу 20 градусів є типовим значенням для більшості тонармів, що спрощує налаштування головки.
Головка Ortofon 2M-Red PNP забезпечує дуже насичений та динамічний звук і відмінно підходить для прослуховування сучасної електронної музики. Розширений частотний діапазон і мінімальний рівень власних шумів та спотворень перетворює прослуховування вінілових платівок за допомогою Ortofon 2M-Red на справжнє задоволення.Цей звукознімач є чудовим прикладом сучасного картриджа, який можна з успіхом використовувати на багатьох моделях вертушок середнього класу.
Особливості головки звукознімач Ortofon 2M-Red PNP
- Дизайн студії Møller Jensen Design
- Запатентована магнітна система
- Еліптичне заточування голки
- Попередньо тримач картриджа
Характеристики головки звукознімач Ortofon 2M-Red PNP
Тип | ММ |
Діапазон частот | 20 Гц – 22 кГц (+/- 1,5 дБ) |
Поділ стереоканалів | більше 22 дБ |
Власна індуктивність | 700 мГн |
Вхідний опір, що рекомендується | 47 ком |
Вихідна напруга | 5,5 мВ |
Притискна сила | 1,6 – 2,0 г |
Трекінг | 70 мкм (315 Гц) |
Динамічна податливість | 20 мкм/мН |
Довжина | 52 мм (з голівкою) |
Вага | 23 г (з голівкою) 16,9 г (без голівки) |