Вокальні мікрофони SENNHEISER

There are no products matching the selection.

Вокальні мікрофони

Мікрофони мають багато відмінностей. Кожна модель мікрофона має свої властивості та характеристики, що впливають на його звук. Наприклад, два різні вокальні мікрофони, що використовуються однією і тією ж людиною, можуть викликати різне забарвлення їх голосу. Один мікрофон може відображати більше звуків на сцені, ніж інший. Один мікрофон може бути відмінним для сольної співачки, тоді як інший мікрофон може бути відмінним для кількох виконавців, які використовують один і той же мікрофон.

Є чотири властивості мікрофону:

  1. Тип мікрофону
  2. Полярні шаблони мікрофону
  3. Частотний відгук мікрофону
  4. Розмір діафрагми мікрофона

Існує три типи мікрофонів; динамічний, конденсатор та стрічка. У разі вбудованих вокальних мікрофонів основна увага приділяється динамічним мікрофонам та конденсаторам.

Динамічні мікрофони - найуніверсальніші мікрофони. Вони мають тенденцію затримуватися після інтенсивного використання та можуть обробляти гучні обсяги. Вони також забезпечують високе значення коефіцієнта посилення перед зворотним зв'язком, тому можна отримати найвищий рівень сигналу від мікрофона до його повернення.

Конденсаторні мікрофони забезпечують сильніший сигнал, ніж динамічний мікрофон, більш чутливі ніж динаміки, і, таким чином, є переважним типом мікрофона при установці.

Конденсатор такого мікрофона, електронний компонент, який зберігає енергію у вигляді електростатичного поля, має дві пластини (No 2 та No 3) з напругою між ними. Одна з цих пластин – дуже легкий матеріал і діє як діафрагма. Діафрагма (No 2) вібрує при ударі звуковими хвилями, змінюючи відстань між двома пластинами і, отже, змінюючи ємність. Тому, коли пластини ближче одна до одної, ємність збільшується і виникає зарядний струм. Коли пластини ще розсунуті, ємність зменшується і відбувається розрядний струм. # 4 представляє джерело живлення, а # 5 - електронний опір.

Конденсаторні мікрофони потребують живлення. Живлення зазвичай приходить у вигляді фантомного живлення або, у деяких випадках, батареї всередині мікрофона. Фантомне живлення (позначене як +48 В на більшості аудіообладнання) – це метод відправки постійної напруги через мікрофонні кабелі. Він найкраще відомий як джерело живлення для конденсаторних мікрофонів, хоча багато активних DI (прямих вхідних) коробок також використовують його.

Мікрофони записують звук по-різному з урахуванням джерела звуку стосовно голові мікрофона. Область, де він захоплює звук, називається полярним малюнком. Ці полярні малюнки показують області навколо мікрофона, де мікрофон визначатиме звук. Причиною для різних типів шаблонів є надання мікрофонів, які найкраще працюють у певних умовах або для отримання певного звуку.

Мікрофони відрізняються тим, як вони реагують на частоти. Один мікрофон може збільшити частоту, коли інший може зменшити її. Зазвичай це залежить від мети, на яку було розроблено мікрофон. Деякі мікрофони можуть взагалі не змінювати частоти, і в цьому випадку мікрофон, як відомо, має плоску відповідь. Мікрофон з плоскою характеристикою - це той, який однаково чутливий до всіх частот.

На ринку є сотні мікрофонів. Навіть дивлячись на виключно вокальні мікрофони, є відмінності у тому, як кожен впливає на частоти. Вокальні мікрофони схильні відкочувати низькі частоти до 200 Гц. Вони також схильні відкочувати частоти близько 10 кГц. Крім того, вони зазвичай мають удари в діапазоні 3 кГц - 9 кГц.

Діафрагма – це частина мікрофона, який приймає звукові хвилі. Це крихітна пластина, яка спочатку рухається, коли звукові хвилі вражають її. Він вказаний у специфікації мікрофона як маленька, середня чи велика діафрагма. На перший погляд, нічого складного. Однак розмір цієї пластини і те, як вона робиться, безпосередньо впливає на п'ять властивостей мікрофона:

  • - природний шум мікрофона (що ви чуєте, проходячи через мікрофон, коли канал увімкнений, але ніхто не говорить чи не співає);
  • - можливість обробки обсягу (скільки обсягу він може обробляти до спотворення або відсікання);
  • - частотна чутливість (наскільки добре вона виявляє різні частоти);
  • - діапазон частот (діапазон частот, які він може виявити, особливо поза осі);
  • - Динамічний діапазон (різниця між рівнем природного шуму та кількістю звуку, яке він може підняти до спотворення/відсікання).

Інтернет-магазин MUSICMAG надає великий асортимент вокальних мікрофонів та завжди раді допомогти у виборі продукції!