Артикул: 200056
Прочитайте все
Tonar Analogis Wet Type (LENCO CLEAN) Arm, art. 5930
Tonar Analogis Wet Type (LENCO CLEAN) Arm, art. 5930 Опис
Тонар Аналогис Вет Тупе (ЛЕНЦО ЦЛЕАН) Арм, ст. 5930
- Стаціонарний пристрій для миття вінілових платівок.
- Інструкція до застосування:
- Встановлюється в зручному місці навколо опорного диска програвача. Для найкращої продуктивності та зручного миття пластинок арм встановлюється на відстані, яка дозволить капілярній системі підібратися до шпинделя на опорному диску.
- Відрегулюйте висоту Analogis Wet Type таким чином, щоб вона була паралельна поверхні пластинки, потім затягніть гвинт у підставі. Залийте в трубку миючу рідину, надягніть ковпачок зі спеціальним капіляром і опустіть його на забруднену ділянку пластинки. Увімкніть обертання. Щітка з миючою рідиною очищатиме забруднену поверхню.Після випаровування рідини платівка готова до програвання.
- В комплект поставки входить: ємність з миючою антистатичною рідиною, арм база, арм із порожнистою трубкою та капілярною системою – щіткою. Також входить в комплект маленька щіточка з полімерних волокон для очищення робочої поверхні пристрою.
Відгуки клієнтів
Додати Ваш відгук
Відгуків до цього товару ще немає. Бути першим, хто оцінює цей продукт.