CD програвач Unison Research Unico CD Uno Black

Код
32168
Unison Research
Немає в наявності
Знято з виробництва
Категорія: CD програвачі
Всі товари бренду: Unison Research

10+ Нагород найкращий дилер

Кращий магазин «Вибір Країни»

Демозал та дві кімнати прослуховування

Лише офіційний товар

Професійна консультація

Швидка та дбайлива доставка

Обмін/Повернення Протягом 14 днів

Дисконт для постійних клієнтів

Опис CD програвач Unison Research Unico CD Uno Black

Unison Research Unico CD - это универсальная модель проигрывателя компакт-дисков от итальянского производителя.

Не відступаючи від своїх традицій гібридної інженерії, у вихідному каскаді використані електронні лампи ECC83 в інноваційній конфігурації, що дозволяє звести до мінімуму шуми джерела живлення.Крім таких поширених цифрових входів як USB, S/PDIF, AES/EBU та Toslink™ апарат має приймач Bluetooth™, який дозволить прослуховувати музику “wireless” з мобільних джерел.

CD-плеєр Unison Research Unico CD Unoне тільки дозволяє з високою якістю прослуховувати компакт-диски, але й може працювати як сучасний цифро-аналоговий перетворювач для зовнішніх джерел сигналу.

Програвач оснащений спеціалізованим CD-Audio транспортом, змонтованим на антирезонансних опорах, із прецизійною системою зчитування даних із компакт-дисків. Крім того,Унисон Ресеарч СДоснащений цифро-аналоговим перетворювачем на базі мікросхеми ESS Sabre з блоком придушення джиттера і цифровими фільтрами, що перемикаються. Перетворювач струм/напруга ЦАП-а побудований на малошумливих ЗУ AD8597/AD8599.

Унисон Ресеарч Уницо СД Унооснащен USB-входом, на который можно подавать PCM-поток с параметрами до 32 бит/384 кГц или DSD 64/128/256 МГц, оптическим, коаксиальным и AES/EBU цифровыми входами и выходами, балансными и небалансными аналоговыми выходами.Unison Research CD Uno имеет ламповый выходной каскад (лампа 12AX7/ECC83), построенный по дифференциальной схеме и работающий в классе А. , а общий коэффициент извращен менее 0,0003%.

Характеристики Unison Research Unico CD Uno

Формати, що відтворюються: СД
Підтримувані диски: СД, СД-Р, СД-РВ, САЦД
Пульт ДУ: є
Частота дискретизації: 96 кГц
Навушники: один
Аналоговий: 1 х RCA вихід
Коаксіальний: 1 вихід
Оптичний: 1 х Тослинк
УСБ один
Додатково: вихід AES/EBU
Споживана потужність: 100 Вт
Колір: срібло
Габарити: 130 x 435 x 380 мм
Вага: 10 кг

Характеристики

Докладніше
Тип товару CD програвач
Схемотехніка Транзисторний
Цап частота 96 кГц
Звуковий чіп ESS Sabre ES9018K2M
DSD аудіо потік DSD64 (2.8 МГц), DSD128 (5.6 МГц)
Аудіо виходи Аналоговий RCA
Розмір ШхВхГ (Мм) 130 х 435 х 380
Гарантія та сервіс 12 місяців офіційної гарантії

Відгуки

Відгуків ще немає

Будьте першим, хто розповість про свій досвід! Ваш відгук допоможе іншим зробити правильний вибір.

Тільки зареєстровані користувачі можуть писати відгуки. Будь ласка, Увійдіть або створіть обліковий запис

Поставити запитання

Потрібна допомога?

Поставте запитання одному з наших захоплених експертів в галузі Hi-Fi або зверніться до служби підтримки клієнтів. Отримати допомогу
Ми готові допомогти
Наші фахівці завжди готові надати професійну консультацію. Зв'яжіться з нами зручним для вас способом або залиште заявку на індивідуальне прослуховування техніки у відповідний час. Знайти магазин
Пн. - Пт.: 09:00 - 19:00 Sat - Sun: Вихідний