Зекономимо ваш час і підберемо техніку, яка радуватиме вас якістю звуку щодня.

10+ нагород — найкращий Hi-Fi дилер в Україні

Лише офіційна техніка з гарантією виробника

Демозал та 2 кімнати для повноцінного прослуховування

Індивідуальні умови та знижки для клієнтів

Професійна консультація та підбір системи під ваші завдання

Бережна доставка, професійне встановлення та точне налаштування системи

Опис Van Den Hul Arctic

The Arctic – новий акустичний кабель у доступній ціновій категорії, з дуже вражаючою якістю виготовлення. The Arctic виготовлений із двох ізольованих провідників та має геометрію "вісімка". Кожен із провідників перетином 3.31 ммдваскладається з 147 х 0.16 мм жил, які виконані з великокристалічної безкисневої міді високого ступеня очищення та вкриті шаром чистого срібла. Перетин кожного провідника становить AWG 12, тому цей кабель можна використовувати для підключення великої акустики або монтаж автомобільних аудіосистем.

Зовнішня ізоляція білого кольору Van Den Hul Arctic виготовлена ​​із запатентованого діелектрика Hulliflex 4, що має високу механічну міцність і хімічну стабільність. Ізоляція витримує напругу амплітудою до 300 Вольт, завдяки чому досягається висока надійність з'єднання.Поганий опір кабелю становить 0,66 Ом на 100 метрів, що забезпечує гарне узгодження між колонками та підсилювачем.

Зовнішні розміри кабелю становлять 12,5 х 6,0 мм і при гарній гнучкості його можна використовувати для прихованої прокладки у складних інсталяційних проектах. Для зручності монтажу форма перерізу провідників у кабелі різна - в одного з них вона квадратна, а в іншого кругла. Тому при підключенні АС полярність з'єднання можна легко перевірити навіть на дотик.Van Den Hul Arctic з'єднувач поставляється в нарізку (без роз'ємів), що дозволяє придбати кабелі оптимальної довжини кожної аудіосистеми. Срібне покриття провідників захищає їх від окислення, тому підключення можна здійснити без використання штекерів (безпосередньо в роз'єм), коли таке з'єднання допустиме.За бажанням спільно з цим з'єднувачем можна використовувати фірмові роз'єми, розраховані на підключення кабелів діаметром 4 або 6 мм.

Акустичний кабель Van Den Hul Arctic пропонується за дуже привабливою ціною і має фірмове звучання Van Den Hul - динамічне і практично нейтральне, з точною передачею деталей і широкою стереопанорамою.

Особливості кабелю акустичного на котушках Van Den Hul Arctic

  • Провідники із срібної безкисневої міді
  • Діелектрик Hulliflex 4
  • Перетин провідників 2 х 3,31 мм²
Тип акустичний кабель
Конструкція два провідники, конфігурація "вісімка"
Провідник крупнокристалічна мідь OFC, покрита сріблом, 2 х 3,31 мм²
Діелектрик Hulliflex 4/300 В RMS
Поганий опір 0,66 Ом/100 м
Зовнішні розміри 12,5 х 6,0 мм
Колір ізоляції білий

Характеристики

Докладніше
Тип акустичного кабелюКабель у нарізку, 2-жильний
Переріз акустичного кабелю, мм²5-7.9 мм²
Гарантія та сервіс12 місяців офіційної гарантії

Відгуки

Тільки зареєстровані користувачі можуть писати відгуки. Будь ласка, Увійдіть або створіть обліковий запис

Поставити запитання

Потрібна допомога?

Поставте запитання одному з наших захоплених експертів в галузі Hi-Fi або зверніться до служби підтримки клієнтів. Отримати допомогу
Ми готові допомогти
Наші фахівці завжди готові надати професійну консультацію. Зв'яжіться з нами зручним для вас способом або залиште заявку на індивідуальне прослуховування техніки у відповідний час. Знайти магазин
Пн. - Пт.: 09:00 - 19:00 Сб. - Вс.: Вихідний