Ми використовуємо файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Щоб дотримуватися нової директиви про електронну конфіденційність, нам потрібно запитати вашу згоду на встановлення файлів cookie. Дізнатися більше.




Зекономимо ваш час і підберемо техніку, яка радуватиме вас якістю звуку щодня.
10+ нагород — найкращий Hi-Fi дилер в Україні
Лише офіційна техніка з гарантією виробника
Демозал та 2 кімнати для повноцінного прослуховування
Індивідуальні умови та знижки для клієнтів
Професійна консультація та підбір системи під ваші завдання
Бережна доставка, професійне встановлення та точне налаштування системи
Опис Van Den Hul Compoline 75 0.8 m
Коаксіальний кабель Van Den Hul Compoline 75 0.8 m
Міжблочний кабель Van den Hul Compoline 75 (Halogen Free: не містить фтор, хлор) трижильний 75-омний кабель для передачі компонентного відеосигналу.
Він створювався як версія кабель Van den Hul COMPOLINK 75 за нижчою вартістю.
COMPOLINE 75 розроблений для передачі компонентного відеосигналу HDTV, HD DVD, Blu-ray та інших форматів на середні та короткі відстані.
Висока точність при виробництві кабелю гарантує ідентичні властивості провідності всіх жил та стабільний опір 75 Ом.
Це, у свою чергу, запобігає різницю в затримці сигналу (тобто зберігає одночасність і точність передачі всіх 3-х компонентів відеосигналу), а також перешкоджає відображенням сигналу внаслідок девіацій опору.
Для виробництва центральної жили Van den Hul COMPOLINE 75 використовується MC OFC (Matched Crystal Oxygen Free Copper - безкиснева мідь з узгодженою кристалічною структурою) покрита сріблом в ізоляції з поліетилену.Використання такої якісної сировини для виробництва провідної жили, екрану та ізоляції дозволяє мінімізувати втрати сигналу (його ослаблення) та повністю передати широкий спектр високочастотного відеосигналу.
Зовнішня, хімічно інертна оболонка виготовлена з інертного матеріалу HULLIFLEX®4 і забезпечує захист від механічних, хімічних та інших факторів, що пошкоджують.
Специфікація: 3-х компонентний відеокабель Van den Hul COMPOLINE 75
• 3-х компонентний відео: три коаксіальні провідники
• компонентне, RGB з'єднання компонентів у домашньому кінотеатрі
• провідник: безкиснева мідь MC OFC покрита сріблом
• тип роз'ємів: RCA, BNC конектори - 4.0
• опір: 75 Ом, калібр: AWG-24, оболонка: HULLIFLEX®4
• колір: синій, країна: Голландія.
• менш бюджетна версія Van den Hul COMPOLINK 75
Характеристики
| Довжина кабелю, м | 0.8 |
|---|---|
| Гарантія та сервіс | 12 місяців офіційної гарантії |
Відгуки
Поставити запитання

Потрібна допомога?
Ми готові допомогти






























