Ми використовуємо файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Щоб дотримуватися нової директиви про електронну конфіденційність, нам потрібно запитати вашу згоду на встановлення файлів cookie. Дізнатися більше.




Зекономимо ваш час і підберемо техніку, яка радуватиме вас якістю звуку щодня.
10+ нагород — найкращий Hi-Fi дилер в Україні
Лише офіційна техніка з гарантією виробника
Демозал та 2 кімнати для повноцінного прослуховування
Індивідуальні умови та знижки для клієнтів
Професійна консультація та підбір системи під ваші завдання
Бережна доставка, професійне встановлення та точне налаштування системи
Опис Навушники Fischer Audio Audio FA-011 AE
НавушникиФишер Аудио Аудио ФА-011 АЕ
Навушники Fischer Audio FA-011 були випущені на початку 2011 року, і стали популярними серед меломанів не тільки в Росії, але й у всьому світі. Це була перша модель, виробництво якої було налагоджено безпосередньо в Росії і в якій акцент був зроблений на максимально можливе співвідношення якості звуку та ціни.Застосування інноваційних, на той час, частотно-коригувальних фільтрів дозволило досягти високих результатів за помірною ціною. Саме ці фактори зробили цю модель справжнім бестселером.
Через три роки розробники компанії Fischer Audio вирішили, що FA-011 повинні піднятися на новий щабель свого розвитку, тому було вирішено змінити сегмент, в який входять ці навушники. Були враховані всі зауваження та покращено буквально кожна деталь.Тепер, коли перед виробником не стояло завдання вписатися в бюджетний ціновий сегмент, їм вдалося зробити воістину безкомпромісні навушники для справжніх поціновувачів прекрасного.
Замість деревини бука, використаної у звичайних FA-011, були використані цінні породи екзотичної деревини, такі як перуанський горіх, що надає звуку монументальності, тіамо з його легким та повітряним звуком, кайя, ідеальна для живих інструментів, практично нейтральне дерево сапеле. Доводячи звук до ідеалу, розробники намагалися врахувати навіть дрібниці.Наприклад, новий дизайн логотипу, виконаний методом лиття з акустично-інертного сплаву, не тільки надає вишуканості дизайну, але й сприяє зниженню паразитних резонансів сітки чаші.
Кабель новинки виготовляється з високоякісної міді виробництва Schulz (Німеччина), має великий переріз та екрановану конструкцію. Крім того, зовні кабель одягнений у надміцне захисне обплетення. Довжина кабелю — 2,5 метри, що дозволяє комфортно використовувати навушники з вашою домашньою системою.Для підключення до аудіоапаратури використовується високоякісний роз'єм виробництва Amphenol (США), що відповідає найсуворішим промисловим стандартам.
У конструкції частотно-коригувального фільтра дешеві фільтруючі елементи замінені на безкомпромісні компоненти виробництва Nichicon (Японія), Panasonic (Японія) та Vishay (США). Використовуються найякісніші біполярні конденсатори спеціальних "аудіофільських" серій, а також тонкоплівкові малошумливі резистори, для бездоганної передачі звукового сигналу.
Именно эти улучшения позволили поднять модель FA-011 Limited Edition на новую ступень качества. Модель, рожденная по специальному заказу японских дистрибьюторов, получила признание и у самых требовательных меломанов по всему миру.
Всі навушники цієї серії виготовляються вручну, одним єдиним майстром, тому їх кількість дуже обмежена. Високі вимоги японського ринку, а також безкомпромісний підхід до вибору комплектуючих, що використовуються, і використання ручного складання, обумовлюють ціну, що помітно перевищує ціну на звичайні FA-011.Натомість покупці отримують не тільки приголомшливу якість звуку та вишуканий, "породистий" дизайн, а й справжню ексклюзивність навушників, які не мають аналогів.
Особливості навушників, що охоплюють Fischer Audio Audio FA-011 AE
- Чашки из ценных пород.
- Кабелі Schulz (Німеччина) та роз'єми Amphenol (США)
- Висококласні компоненти фільтрів: Nichicon (Японія), Panasonic (Японія) та Vishay (США)
- Повністю ручне складання
Характеристики навушників, що охоплюють Fischer Audio Audio FA-011 AE
| Тип | Відкриті |
| Принцип дії | Динамічні |
| Діапазон відтворюваних частот | 16 – 25000 Гц |
| Чутливість | 98 дБ |
| Опір | 160 Ом |
| Вхідна потужність | 400 мВт |
| Роз'єм | 3,5 мм |
| Довжина кабеля | 2,5 м |
Характеристики
| Тип товару | Навушники |
|---|---|
| Акустичне оформлення | Відкриті |
| Тип підключення | Провідні навушники |
| Тип конструкції | Повнорозмірні навушники |
| Активне шумозаглушення | Ні |
| Наявність мікрофону | Ні |
| Гарантія та сервіс | 12 місяців офіційної гарантії |
Відгуки
Поставити запитання

Потрібна допомога?
Ми готові допомогти






















