Артикул: 48489

Transrotor FAT BOB S TMD (без тонарма и картриджа)

КОНСУЛЬТАЦІЯ ЕКСПЕРТА
Наявність уточнюйте
187 050 грн.
19 142 грн. x12

Доставка

Безкоштовна доставка в Україні, купуючи від 2000 грн!

  • Самовивіз
  • — З нашого офісу безкоштовний
  • — З відділення Нової Пошти безкоштовний
  • Кур'єром
  • — За вказаною адресою безкоштовний

Оплата

Готівка, Безготівка, Оплата частинами, Миттєва розстрочка

Гарантія та Сервіс

— 12 місяців офіційної гарантії

Купуючи у нас, ви завжди в плюсі
Найбільший інтернет магазин аудіо техніки в Україні.
Офіційний та оригінальний товар
Повернення/обмін товару протягом 14 днів
Швидко та дбайливо доставляємо товари до дверей!
Фізичний магазин та кімната прослуховування
Проф. консультація, досвід роботи понад 20 років!
Дисконтна система для постійних клієнтів

Transrotor FAT BOB S TMD (без тонарма и картриджа) Опис

Конструкція програвача TRANSROTOR Fat Bob S здається дуже простою, навіть мінімалістичною, але в той же час дуже високоякісною і продуманою - нічого зайвого або, навпаки, недостатнього при детальному вивченні знайти не вдалося. Фактично весь програвач зроблений із полірованих алюмінієвих деталей. Підстава невелика — вона менша і легша, ніж диск.На поверхню програвач ставиться за допомогою трьох потужних алюмінієвих ніжок-конусів. Ніжки регульовані, що за такої конструкції та ваги диска просто необхідно. Закінчуються вони не вістрям конуса, а кулькою. При цьому в невеликих алюмінієвих підставках зроблені отвори - таким чином, вся масивна конструкція спирається тільки на бічні поверхні кульок.Цим забезпечується більша, ніж у просто конусів, стійкість і зовсім невелика площа контакту. Знизу підставки мають невеликі силіконові кільця для додаткової розв'язки і просто для того, щоб не дряпати стійку. До основи програвача кріпляться шків інвертованого підшипника та база під тонарм. Підшипник цілком відповідає за габаритами розмірів та вагою диска.Шків проходить основу наскрізь і кріпиться зі зворотного боку. Зверху на ньому встановлена ​​керамічна кулька. Бронзова склянка підшипника вмонтована в алюмінієву деталь, яку найправильніше було б визначити як субдиск. У підшипника є одна особливість - знизу в основі розташована масляна ванна, а в бронзовій склянці є спіральна борозенка та стік для олії.Варто почати диску обертатися в підшипнику, як починається циркуляція мастила. Обертання на субдиск з двигуна передається за допомогою тонкого круглого гумового пасика.

Двигун встановлений на потужному металевому корпусі, не пов'язаному зі столом. Сам мотор – здвоєний синхронний електродвигун із зовнішнім блоком живлення. Він виконаний у вигляді вилки-адаптера, а до мотора приєднується через спеціальний роз'єм, що нагадує DIN. У програвачі штатної комплектації, щоб змінити швидкість з 33,3 на 45 об/хв, потрібно просто вручну перекинути пасик на шківі.

TRANSROTOR Fat Bob S, як і інші моделі, можна вдосконалити, купуючи опціональні компоненти. І вибір тут не такий маленький. Встановивши блок живлення та керування мотором Konstant, можна позбутися необхідності перекидати пасик вручну, а використовуючи електронне управління швидкістю, можна встановити на програвач дві пасики - субдиск це дозволяє.Також можливе використання двох моторів та вдосконаленого зовнішнього блока живлення та керування – блок Konstant М3 може синхронізувати два мотори та керувати ними.

Наступна частина програвача TRANSROTOR Fat Bob S є основним диском. Він дуже важкий в порівнянні з усією іншою конструкцією і, якщо не брати до уваги мат, виготовлений із цільного шматка алюмінію. Нижня поверхня хвиляста диска — традиційне рішення виробника, спрямоване на гасіння резонансів. Мат, що входить до комплекту, та спосіб його стикування з диском незвичайні.Мат виготовлений із твердого пластику і до диска ніяк не кріпиться, а вставляється в нього. Здавалося б, нічого незвичайного, але прибрати штатний мат не вийде - під платівкою утворюється порожнеча. Також не вдасться використовувати всі доступні нештатні мати. Якщо їх не класти на штатний, а використовувати замість нього, доведеться підбирати варіанти, що підходять за діаметром та товщиною.

З усієї конструкції TRANSROTOR Fat Bob S залишилося згадати базу для тонарма та сам тонарм. База у нашому випадку штатно розрахована на 9-дюймові тонарми SME. За бажанням можна вибрати базу під інші тонарми, у тому числі й довші, а також встановити на стіл другу базу.

Тонарм у нашому тесті - SME IV. Це тонарм, що давно випускається і добре себе зарекомендував від відомого англійського виробника з довгою історією. Для даного столу варіант бачиться цілком підходящим, і налаштуванням він цілком універсальний і зручний. Хіба що немає налаштування азимуту. Забігаючи вперед, припустимо, що і з молодшими моделями SME звук буде дещо інший, але явно не гірший.

Головка в нашому тесті Goldring Legasy - хороша МC-головка з рівним, чистим і передбачуваним звуком, до того ж, що добре підходить до цього тонарму за параметрами.

Прослуховування почав із платівки Tsuoshi Yamamoto «Interplay Now». Звучання дуже швидке та легке, практично нейтральне, з гарним чесним опрацюванням по всьому діапазону. Великий за якістю бас, зібраний і дуже чіткий, рівне, позбавлене забарвлення середина і такі ж верхні частоти. Основний мотив подачі – нейтральність та невелика акцентованість на нюансах.Вся звукова картина окреслена чіткими лініями. Так само добре програвач підносить баланс між основними тонами та післязвуччями, що дуже помітно на якісно прописаних фортепіанних партіях. Втім, звучання контрабаса чи ударних анітрохи не гірше. І якісних перепадів звуку залежно від ділянок частотного діапазону немає.Звук загалом не можна назвати роздутим чи навіть більшим — усе рівно, акуратно і десь посередині між «масштабно» та «камерно».

Потім послухав, як звучить платівка Brian May "Back To The Light". Озвучення, що вийшло, ймовірно, одне з найвдаліших серед тих, що я чув на цьому записі. Відмінна детальність, прозорість, висока читаність і водночас гідна емоційна подача без різкості чи брутальності. Навіть на складних, насичених моментах зберігається висока розбірливість і звук не звалюється в кашу, що гуде.

Концертний запис Jethro Tull Live at Montreux 2003 тільки підтвердив ці враження, до того ж по ньому добре помітна здатність тракту передавати атмосферу живих записів, простір залу і всі дрібні звукові артефакти, але так, що вони не домінують щодо самої музики.

Висновок:Незрозуміло, хто і чому назвав цей апарат Fat Bob (Товстий боб). Може, за масивну, трохи брутальну зовнішність? Більше ні з чим ця назва не асоціюється. Апарат точний, чутливий до компонентів та налаштувань, що явно відгукується на найменші зміни. Звук точний і трішки суворий. Цей апарат упевнено справляється зі складними записами. Ще один плюс – конструкція.Програвачів простіше і надійніше не так вже й багато, а якщо згадати про доступні опції, то все стає ще цікавіше.

Характеристики TransRotorFat Bob S:

Основні параметри

  • Привід: ремінний
  • Підтримка швидкостей: 33 та 45 об/хв
  • Вбудований фонокоректор: ні
  • Автоматика: відсутня
  • Антискейтинг: є

Конструкція

  • Матеріал: алюмінієві столи
  • Матеріал: алюмінієвий диск
  • Товщина диска: 60 ​​мм

Функції та особливості

  • Доступні кольори: метал
  • Розміри (ШxВxГ): 440x180x380 мм
  • Вага: 25 кг
Прочитайте все

Transrotor FAT BOB S TMD (без тонарма и картриджа) характеристики

Виробник
Тип картриджа
Ні
Вбудований фонокоректор
Ні
Тип управління
Ручний
Колір
Чорний
Вага
25.0000
Розмір
440x180x380
Гарантія та сервіс
12 місяців офіційної гарантії
Країна виробник
Німеччина
Всі функції

Відгуки клієнтів

Додати Ваш відгук
Відгуків до цього товару ще немає. Бути першим, хто оцінює цей продукт.

Напишіть власний відгук